image1 image2 image3

Wielki konkurs multiplikator.pl !!!

Z przyjemnością ogłaszamy wielki konkurs portal multiplikator.pl!
Konkurs ten, nie jest prosty, ale jest o co walczyć! Każdy z Was ma równe szanse ze względu na zróżnicowane kategorie! Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu!

Właśnie Ty masz szansę wygrać wspaniałe i cenne nagrody:

 • I miejsce – łódź aluminiowa Rados 290.
 • II miejsce – wędka Shikari/ATC na blanku IC 602.
 • III miejsce – wędka St. Croix Triumph TRC60MF.

1

Regulamin konkursu.
Konkurs składa się z trzech kategorii:

 1. Najlepszy artykuł.
 2. Najlepsze zdjęcie.
 3. Najlepszy wątek na forum multiplikator.pl

Każdy forumowicz może brać udział w każdej kategorii konkursowej wysyłając dowolną ilość artykułów, zdjęć i wątków na forum. Łączna zebrana ilość punktów decyduje o wygranej. Każdy ma równe szanse! Jeśli nie masz zdolności fotograficznych możesz napisać artykuł i na odwrót.

Głosowanie.

 1. Głosowanie jest w pełni jawne.
 2. Udział biorą wszyscy forumowicze mający co najmniej status „zielony” czyli minium 20 wypowiedzi na naszym forum.
 3. Aby głos był ważny forumowicz jest zobligowany do oddania jednego głosu w każdej kategorii. Nie można głosować jedynie na swoje artykuły, zdjęcia i wątki.
 4. W konkursie biorą udział artykuły nadesłane od 01.06.2007 do 31.12.2008 oraz zdjęcia i watki od 01.01.2008. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15.02.2009.
 5. Wygrywa osoba, która zdobyła łącznie najwięcej głosów we wszystkich kategoriach.

Przykład.
Użytkownik X zebrał 32 głosy za artykuły, 21 głosów za zdjęcia i 13 głosów za wątki. Łącznie zebrał 66 głosów, osiągając teoretycznie najwyższy wynik zajmuje I miejsce.
Użytkownik Y zebrał 20 głosów za artykuły, 33 głosy za zdjęcia i 10 głosów za wątki. Łącznie zebrał 63 głosy i zajął II miejsce.
Użytkownik Z zebrał 0 głosów za artykuły, 62 głosy za zdjęcia i 0 głosów za wątki. Łącznie zebrał 62 głosy i zajął III miejsce.

Wymagania.
Artykuły prosimy przesyłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Artykuły powinny zawierać co najmniej trzy zdjęcia, nie mniejsze niż 800x600 pikseli. Zdjęcia kiepskiej jakości, wykonywane telefonami komórkowymi nie będą uwzględnione. Artykuły nie powinny być wcześniej nigdzie publikowane.

Konkursowe zdjęcia prosimy umieszczać w specjalnie do tego celu stworzonej kategorii w naszej galerii. Zdjęcia muszą być utrzymane w tematyce castingowej i nie mogą być podobnie jak artykuły, nigdzie wcześniej publikowane. Nagrody zostaną wręczone na majowym zlocie.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć także na naszym forum .

Redakcja multiplikator.pl zastrzega sobie prawo do modyfikacji zasad regulaminu.

Zapraszamy do zabawy!!!

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Redakcja multiplikator.pl